Şirket finansmanı ve birleşme ve devralmalar ile kurumsal finansman konularında bağımsız ve profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

17 ülkedeki 27 ofisi olan uluslararası ağımızın uzmanlığı, sürecin her aşamasında bizi profesyonel bir danışman yapmaktadır. Orta ölçekteki pazarda önde gelen birleşme ve satın alma danışmanlık firmalarından biri olarak, müşterilerimize özgün metodolojiler ve araçlar ve kilit karar vericilere erişimi olan kayda değer uluslararası ağımızla yardımcı oluruz.

Özellikle KOBİ‘lere yönelik müşteriye özel finansal danışmanlık hizmetleri sunmak için çalışıyoruz ve son birkaç yılda 150’den fazla işlemi başarıyla tamamladık.

NBB’nin kökeni İsveç’den gelmektedir. İşletme Aracılığında önde gelen iki İskandinav firması SFFAB ve EBB ile Lisanslama ve Franchising konusunda uzman olan Portekizli Onebiz Grubu’nun ortaklığıyla doğmuştur. 2001’deki birleşme öncesinde, SFFAB ve EBB 25 yılda 2.500’den fazla şirket satışı gerçekleştirmiştir. 2006 yılında NBB’nin tek hissedarı olan Onebiz, sonrasında uluslararası ağın gelişmesi üzerine daha fazla odaklanarak müşterilerin geniş bir potansiyel çözüm ağına erişimini sağlamayı amaçlamıştır.