NBB M&A Advisors, konusunda uzman, uluslararası şirketler ile gerçekleştirildiği stratejik iş ortaklıkları sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere dünya çapında birinci sınıf kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır.

NBB M&A Advisors, KOBİ’lere şirket alım, satım ve ortaklıkları hizmeti konusunda uzmanlaşmış uluslararası kurumsal finansman şirketidir. NBB M&A Advisors, yıllarca geliştirilip mükemmelleştirilen sistematiği ile 17 ülkede 27 ofisi ile yüksek kalitede yerel hizmetler sunmaktadır.

NBB Advisors başta Avrupa olmak üzere Çin’den Rusya’ya, Brezilya’dan Güney Afrika’ya kadar yayılmış uzman ofisleri ile işletmeleri geleceğe taşır. NBB Advisors, uluslararası tecrübesini yerel pazarlarda başarı ile uygulamaktadır. KOBİ ölçeğinde ki işletmelerin satış ve ortaklıklarında uzmanlaşan NBB M&A Advisors, $1 Milyon ile $ 25 Milyon arasındaki anlaşmalarda Avrupa’nın lider şirketlerinden biridir.

Naviga Capital Partners, KOBİ ölçeğinde yüzlerce şirket evliliğine imza atmış olan NBB M&A Advisors’ın Türkiye ortağıdır.